Někdo má rodinný domek se zahradou, na které si může postavit tenisový kurt a několik jamek na golf. Ale většina má zahradu, na které má kousek na kytky, kousek na zeleninu, několik stromů, pergolu a možná mu pak zbude ještě kousek místa na bazén. A pokud vám takový kousek pozemku na bazén zbude, určitě jej využijte. Bazén totiž v létě ocení nejen děti, ale i dospělí.

bazén

Nemusíte se spokojit s nafukovacím bazénkem nebo s nadzemním bazénem, který je samonosný. Takovéto bazény totiž nebývají vybavené filtrací a tak je možné, že budete muset vodu měnit i během sezóny a každopádně tyto bazény se musí na zimu vypustit, takže každý rok utratíte peníze na nově napuštěnou vodu. Vyplatí se pořídit si třeba malý, ale zapuštěný bazén s filtrací, ve kterém můžeme vodu nechat i přes zimu a dopouštět jen odpařenou vodu či dopouštět část vody jen na jaře.

Malý bazén na zahradu Bazenygluc neznamená, že to bude jen brouzdaliště. Pokud nemáte na zahradě velký prostor pro bazén, i v malém bazéně si můžete zaplavat a to nainstalováním protiproudu, který vám pomůže udržovat se v kondici i na malém prostoru. I v malém bazéně se dá užít spousta radostí a po dni v práci, kde třeba nemáte klimatizaci může být ochlazení velice příjemné.

bazén

U rodinného domku nemusí být vždy velký pozemek a tak je na nás, čemu dáme přednost. Zahrádka se zeleninou, ovocné stromy, keře s ostružinami či malinami, a určitě nějaké to posezení ve stínu stromů a pokud máte malé děti, tak pískoviště nebo houpačka. Pokud ale zbude kousek, kde by se dal postavit bazén, neváhejte. Možnost osvěžit se a pro děti vydovádět se v bazéně, to je k nezaplacení.

ŽE nevíte jaký bazén a ani nechcete bazén stavět vlastními silami? Není nic snazšího než kontaktovat firmu Bazenygluc a nechat se inspirovat. Můžete si vybrat z mnoha modelů, nebo si nechat navrhnout nějaký přímo pro vás.