Někdy člověk potřebuje ke svým věcem některé doplňky, aby jejich věci opravdu lépe fungovaly. Pokud znáte společnost Schoeller Alibert, tak tato společnost vyvinula nedávno ventil speedy valve. Tento ventil speedy valve je pro použití v průmyslu a může se používat například při skládání vaku na kapaliny. Kdybyste potřebovali nějaké vaky na kapaliny, tak samozřejmě se můžete také podívat na webové stránky schoellerallibert.com, kde najdete mezi novinkami právě ventily IBC kontejnerů. Ventily IBC kontejnerů jsou velice z odolného materiálu a tato firma je vyrábí opravdu precizně. Také je skvělé, že díky ventilu je plnění a vypouštění opravdu rychlé.

Kvalitní ventil je z pevného materiálu.

Navíc je to také velmi jednoduché a bezpečné. U mě je právě je bezpečnost na prvním místě, bez bezpečnosti bychom se vůbec nikde neobešli. Tento ventil je zařazen do sortimentu, a to hlavně kvůli tomu, že je velice oblíbený. Samozřejmě ale také, že tato firma bude vždy pokračovat v inovacích tohoto ventilu na IBC kontejnery. Je skvělý a odolný proti manipulaci a také se jednoduše a snadno používá.

Existuje celá řada ventilů.

Používá se při přepravě kapalného zboží. A můžete tento IBC ventil snadno vyjmout. A pokud vás zajímá materiál, tak jsou vyráběny z technicky upravených plastů, a to také je prima. Mají speciální těsnění. Může se to používat, jak například ve farmacii nebo kosmetice, tak také v potravinářství, protože neobsahuje BPA, což je nebezpečná chemická sloučenina. Můj bratr také kdysi pracoval v zaměstnání, kde potřebovali IBC kontejnery a sháněli na ně kvalitní ventily. Právě na tomto zmíněném webu, který se vám uvedla, tak sehnal ventil na IBC kontejner a byl opravdu velice spokojený. Nakonec koupili pět těchto ventilů a řekl, že si je vůbec nemůže vynachválit. Navíc je rád, že jeho šéf tohle pochopil, že potřebují do své práce kvalitní věci.