Vždycky mě bavily manuální věci. A také jako malá holka jsem dělala různé vystřihovánky anebo už jsem také dělala různé vánoční řetězy. Vánoční řetězy z takových těch barevných proužků papíru, které z jedné strany lepily. Ty se vždycky na zadní straně naslinily nebo se nějak navlhčily a potom se to lepilo v krásný kroužek. A takhle jsme pokračovali dále a dále. Tyto řetězy jsme také dělali na základní škole asi až do páté třídy. Řeknu vám, že později mě to už vůbec nebavilo. Potom jsou tady různé kreativní věci, jako například stabilizované květiny, více informací o stabilizovaných květinách se můžete dočíst na webové stránce florservice.cz, kde jsou také například sušené růže.

Moc pěkné sušené růže.

Já sama se sušenými růžemi opravdu hodně pracuji, mě tohle baví. Myslím si, že mnoho lidí právě je také kreativní, že by také chtěli dělat různé věci, ale třeba vůbec neví, kde by nakoupili různé kvalitní zboží. Podle mého názoru neuděláte chybu, když si třeba také ověříte více obchodů, a pokud třeba nechcete kupovat na e-shopu, tak zkuste také navštívit nějaké obchody, kde by také prodávali třeba různé dekorativní věci, jako například stabilizované květiny anebo sušené růže. Já jsem si dříve myslela, že se sušenými květinami nepůjde vůbec pracovat, ale to už jsem se mýlila.

Zajímavá kytice sušených růží.

Můžete se také na webu podívat třeba na různé obrázky anebo na různé nápady, jak právě pracovat se stabilizovanými květinami a nebo se sušenými růžemi. A mě samotnou vždycky baví fakt, že když vidím někde nějaký obrázek ze sušených růží, tak se pokouším také vyrobit úplně přesně to samé a musím uznat, že mě se to docela daří. Myslím si, že když také budete šikovní a budete chtít něco dokázat, že tohle zvládnete. A co víc, třeba potom své výrobky můžete prodávat a takhle s budete vydělávat peníze. Myslím si, že každá koruna navíc se vždycky do rodinného rozpočtu hodí.