Zuby nám narostou jen dvoje – mléčné, o které přijdeme, a stálé, které nám zůstávají až do konce života. Proto bychom o ně měli pečovat tak jak si zaslouží. Zub roste z kosti čelisti a je propojen s čelistí mnoha nervy. Pokud se zub poškodí, je často třeba vytáhnout kořeny zubu a vyčistit čelist od odumřelých nervů. Není lepší se o zuby starat, aby k tomuto nemuselo dojít?

Péče o zuby začíná u vás v koupelně. Je potřeba si je pravidelně čistit, protože jedině čištěním se zbavíte plaku, skvrn od jídla a pití a díky tomu snížíte riziko vzniku zubních kazů a zubního kamene. Udržet si zuby zdravé není nic těžkého, ale je potřeba se tomu opravdu důkladně věnovat. Je důležité abyste vedli k důkladnému čištění zubů i svoje děti, protože najít zubaře je v dnešní době téměř nemožné, a to jak pro dospělé tak pro děti.

zubní ordinace

Zuby vám pořádně vyčistí na dentální hygieně
Dentální hygiena je jediný způsob jak se na 100 % zbavit zubního plaku, kamene a skvrn. Díky tomu budou vaše zuby zcela čisté, lépe se bude hodnotit jejich stav lékaři a hlavně budou připraveny k případnému bělení.

Pokud hledáte zubní hygienu, je pro vás k dispozici dentální hygiena Praha. Stále ještě přijímá nové pacienty. Nepropásněte svou šanci na nezbytné ošetření zubů. Získáte zuby bělejší a hlavně zdravější. V klinice najdete i zubaře, kteří zatím přijímají nové pacienty. Díky tomu se můžete nechat ošetřit právě tady a nemusíte hledat kde vás přijmou.

bělení zubů

Péče o zuby je důležitější než si myslíte a dokonce bylo zjištěno, že zubní kazy mohou mít spojitost se vznikem dalších onemocnění. Pravidelná péče o zuby se vyplatí, protože díky tomu nebudete muset absolvovat bolestivé zákroky, které jsou navíc i velmi finančně náročné. Ušetříte tím spoustu peněz, což se v dnešní době opravdu hodí. Hygiena by se měla navštěvovat dvakrát ročně.