Už Vás nebaví neustále obtěžovat Vaše známé nebo chodit tisknout věci do knihovny? Mám pro Vás řešení, naše tiskárny pro domácnost, Vám zaručí nejen pohodlí, ale i méně starostí. Když si vzpomenete v deset hodin večer v posteli, že jste si nevytiskli důležitý papír na následující den, nemusíte panikařit. Stačí si ráno přivstat o dvě minuty dříve anebo vstát a vytisknout si hned potřebný dokument.

laserova tiskarna

Tisknout můžete i z postele, protože naše nabídka nabízí wifi bezdrátové tiskárny, nějaké si představíme.

  1. Barevné tiskárny
  2. Inkoustové tiskárny
  3. Laserové tiskárny

Tyto tři typy tiskáren máme pro jenom pro Vás. Jaký je mezi nimi rozdíl? Vezmeme si to postupně. Barevné tiskárny, lze použít i na fotopapír, pokud tiskárna nabízí tuto funkci. Tiskárna je na dvě karety barev. Barevná a samozřejmě černá. Kdežto inkoustové tiskárny, vytisknuté dokumenty fungují na bázi tryskání barvy z kazety. I tato tiskárna může vytisknout velmi vysoce kvalitní fotografie, dokumenty. Laserová tiskárna je vytvořena na principu laseru, kdy se laser dotýká toneru a ten následuje papír obkresluje. Všechny tři typy tiskáren umí tisknout, kopírovat i skenovat dokumenty, nemusíte se bát.

tiskárna

U nás si jednoduše vyberete, a to nejlepší na tom je, že Vám pomůžeme s výběrem, protože jsme na tiskárny školení specialisté. Nejprodávanější tiskárnou je u nás Canon, ta umí tisknout i fotografie, stačí si pořídit fotopapír, můžete tisknout a vyzdobit si svůj dům či potěšit Vaše blízké. Kromě tiskáren u nás najdete i multifunkční materiál potřebný k tisku jako je například papír do tiskárny, barevné kazety do tiskárny, které je někdy celkem obtížné odhadnout, proto se nebojte zavolat si pomoc s výběrem a samozřejmostí je i fotopapír a nadále plotry a tonery. Máme i mnoho dalšího spotřebního materiálu, který můžete zakoupit s tiskárnou.