Zdědili jste rodinný dům po rodičích a chcete využít této situace k tomu, co nejdříve opustit nájemní byt? Jakmile je vše vyřízeno po právní stránce a notář vám objekt uvolní k užívání, můžete se do něj v podstatě nastěhovat ihned. Jestliže vám nebude dělat problémy váš pronajímatel, což se obvykle nestává, jestliže se dodrží stanovená výpovědní lhůta, lze stěhování urychlit i tak, jestliže nemáte kam své věci aktuálně nastěhovat.

skladové kontejnery

Toto se stává v případech, kdy je dům plně zařízen nábytkem, protože jeho bývalý majitel náhle zemřel, a vy se teprve chcete v klidu rozhodnout, zda si jej ponechat, anebo ne. Pro vystěhování z bytu se vám pak může hodit krátkodobý pronájem skladu z Prahy.

Skladové kontejnery jsou ocelové přepravní boxy, které můžete docela často zahlédnout na vlakových překladištích nebo v přístavech lodní dopravy. Přepravuje se v nich zboží po celém světě a jsou to dosud nejlepší přepravní boxy, jaké existují. Je na ně maximální spolehnutí i v extrémních povětrnostních podmínkách, uskladněné věci uvnitř nejsou vystavené silnému větru, dešti, krupobití, bouřce, prachu, sněhové vánici a dalším nepříjemným jevům, které v exteriérech panují. Právě proto mohou cestovat i po moři na palubách zaoceánských lodí.

přeprava kontejnerů

Pronájmy kontejnerů fungují tak, že ve smluvený den a hodinu umístí kontejner dle dohody přepravní společnost pomocí autojeřábu na smluvené místo. Od zákazníka je zapotřebí pouze zajistit, aby místo bylo přístupné pro nákladní automobil a aby bylo dostatečně velké, aby se tam kontejner mohl vejít. Pak už se pouze dohodnete na délce pronájmu, jeho vyzvednutí a způsobu platby.

Kontejnerů je možno pronajmout více najednou, vše záleží na vaší vůli a technických a finančních možnostech. Teoreticky je možné je skládat i na sebe do výšky, ale to byste museli zajistit do horního patra přístup například ze svahu.