V dnešní době, kdy je na trhu k dispozici tolik výrobků elektronických cigaret, je velmi těžké se zorientovat v tom, jakou elektronickou cigaretu si vybrat. Ale v tomto článku vám přiblížíme značku cigaret Oxva. Elektronické cigarety Oxva figurují na českém trhu již dlouhou dobu a za tu dobu si vypěstovali velkou škálu různých a nadšených zákazníků. Oxva nabízí spoustu modelů, které se shodují ve skvělém podání chuti a také v přijatelné ceně. Zaměřme se na jejich pravděpodobně nejpopulárnější POD, a to je Oxva Xlim Pro. Tento model je skvělý už jen svým designem. Skvěle padne do ruky a díky nízké hmotnosti ho při nošení v kapse prakticky ani nepocítíte. Barva z kovového těla se může časem trochu ošoupat, ale není to tak drastické, jako u jiných modelů.

vapování

Tento POD skvěle podává sladké chutě. Proto se doporučuje i třeba pro ty, kteří přechází z jednorázových elektronických cigaret na plnitelné modely. Jednorázové cigarety mají totiž výraznou sladkou chuť, a spousta lidí po přechodu na plnitelné elektronické cigarety právě tuto sladkou chuť postrádá.

kouření

Ovládání je velmi jednoduché. Na tomto PODU můžete nastavit automatické spuštění pomocí potahu a pro ty, kteří jsou zvyklý na tento způsob vapování. Cigareta jde také uzavřít pro ty, kteří se bojí, že by se jim tlačítko v kapse samo aktivovalo. POD nabízí malý displej, na kterém ale najdete spoustu důležitých údajů, jako je stav baterie, aktuální nastavení watů a výkonu. Upozorní vás také, pokud bude problém v indikaci cartridge. Cartridge na tento POD pořídíte v různých odporech. Skvělé je, že na něj sedí i cartridge ze starších modelů, takže pokud máte například zásobu ze starších POD systémů značky Oxva, nemusíte je vyhazovat, ale můžete je pohodlně používat i v systému Xlim Pro. Cartridge mají navíc horní plnění, takže nemusíte cartridge při plnění ani vytahovat.