Jistě jste se někdy setkali s někým, kdo se nemohl srovnat s tím, že má vrásky, a že takových lidí je hodně. Většinou se jedná o ženy, protože se ženy snaží být krásné po celý jejich život, a proto jim vrásky vadí, protože to neberou jako symbol krásy, a hlavně ženy chtějí být po celou dobu svého života mladé a myslí si, že tím, že mají vrásky si všichni všimnou toho, že už jim není třicet ale čtyřicet pět. Stejně všichni ví, kolik mají, protože jednak je lidé znají a jednak to mají napsané v občanském průkazu, a to se změnit prostě nedá. Je důležité navíc přijmout sám sebe takového, jací jsme, a nesnažit se pořád vypadat jinak a snažit se pořád na sobě něco měnit.

pihy

Přijmout se takového, jaký jsem je to, co všichni potřebují umět, ale ono to není zas tak těžké, jak se může třeba na první pohled zdát. Vrásky navíc nejsou nic hrozného a má je každý, kdo má svůj věk a ani to ne, mají je dokonce i mladší ženy, jen to některé neřeší a žijí dál spokojený život. Některé se ale snaží pořád vypadat mladě a nejsou schopné si uvědomit, že by měly být hrdé na to, že jsou ve středním věku a že už něco mají za sebou. To, co mají za sebou jsou hlavně zkušenosti a za ty by měl být každý rád a vděčný. Vrásky se samozřejmě dají nějak omezit, aby se tolik netvořily, ale rozhodně se nedají úplně odstranit. Je to proto, že ve stáří se už špatně tvoří kolagen, a tak je třeba ho tělu nějak dodávat.

kůže

Dodává se bioaktivní kolagen, který vyplní prázdná místa tak, jak to měl dělat, ale bylo ho nedostatek. Ovšem problém je v tom, že ty vrásky, které už vznikly, se moc vyhladit nedají, jedině nějakou výplní, která se ale do kůže musí dát mechanicky, tedy nějakou jehlou a podobně, jinak nejste schopni tyto vrásky vyhladit. Je třeba být ale sám se sebou spokojený, protože to je právě ten klíč k úspěchu, ne se snažit odstranit vrásky a nemít je. Ale každý si může dělat co chce a pokud to ženám pomůže, ať to používají.