Vždycky jsem byla takový typ člověka, který dbá na krásu. Opravdu jsem si nedokázala představit fakt, že bych třeba o sebe nějaký den nepečovala nebo abych se třeba večer neodlíčila. A vím, že tohle někomu se může zdát opravdu hodně zbytečně a vtipné, protože když jsem se někomu svěřila s tím, že bych nikdy nešla spát nalíčená, tak tak se mi vždycky všichni vysmáli. A podle mě to nepřeháním, přijde mi naprosto normální, že se žena večer vždy odlíčí, aby její pleť mohla volně dýchat. Absolutně nechápu, co je na tom k přehánění, když člověk chce o sebe pečovat a chce také pěkně vypadat a také se pravidelně odličovat?

Moc o sebe pečuji.

Proto mi také velice mrzelo to, když mi moje máma řekla, že to s kosmetikou a s krásnou nějak moc přeháním. Jenomže podle mého názoru přeci člověk nemá právo někomu nutit to, aby se třeba o tebe nestaral. A já osobně abych podpořila ještě svou krásu zevnitř, ten používám samozřejmě nějaké potravinové doplňky, které pomáhají, aby moje pleť zůstala dlouho pružná a krásná. Takže mě velice těší, že právě jedna moje nejlepší kamarádka je kosmetička. A opravdu jsem nadšená, protože ke svojí kamarádce chodím každý měsíc pravidelně na kosmetická ošetření, což mě velice baví.

Krása má mnoho podob.

A mnoho lidí si myslí, že třeba kosmetika ani k lepší kráse nepomůže, ale věřte mi že ano. Kamarádka mi vždycky v salonu krásy udělá takovou péčí o pleť, že pak se moc ráda dívám sama na sebe do zrcadla, protože změna na mě jde opravdu hodně vidět. A jak o svou krásu pečujete vy? Já vím, že třeba je opravdu velký rozdíl v tom, že každý mu a každá žena o pleť pečuje úplně jinak, že se to různí. Ale jak už to, tak bývá, vždycky to nějak dopadne. Jenomže já raději dávám na svou beauty routine. I když každý bere krásu úplně jinak, tak něco je vždy společné. Hlavně, aby kůže byla zdravá a abychom měli radost ze života.