Výběr občerstvení na nejrůznější akce, večírky a oslavy není nic jednoduchého. Co si budeme namlouvat, jídlo je na oslavách jednou z nejdůležitějších věcí a spousta lidí navštěvuje nejrůznější večírky právě z toho důvodu, aby se dobře najedli. Jenomže pro toho, kdo občerstvení vybírá a zařizuje to nemusí být vůbec snadné. Už jen vymyslet celé menu a zajistit, aby ho někdo připravil. Proto doporučujeme s vzít na pomoc cateringovou firmu. Cateringová firma vám ušetří mnoho času a trápení. Využít můžete například služeb cateringové služby In Catering. Tato firma vám poskytne služby na vysoké úrovni. Připraví vám občerstvení ve složení, jaké si řeknete a také na různé témata.

catering

Fantazii se meze nekladou a cateringová firma je velmi flexibilní a přizpůsobivá v tvorbě menu a zajišťování služeb. Záleží samozřejmě na vašem rozpočtu, ale In Catering vám poskytne velmi kvalitní služby za nijak přemrštěné peníze. Kvalita že odpovídá ceně. In Catering vám zajistí občerstvení na spoustu akcí. Narozeniny, svatby, firemní večírky, významné životní události, firemní meetingy. Velmi oblíbené jsou třeba občerstvení na coffee break, které jsou samozřejmě spojené i s přípravou vynikající kávy. Není problém připravit ani třeba občerstvení v podobě grilování nebo ochutnávky celosvětové kuchyně.

jídlo

Firma vám poskytne možnost servírovaného občerstvení v podobě několika chodů, které se podávají za sebou, nebo v podobě bohatého rautu, na jehož složení se samozřejmě domluví s vámi a budou brát v úvahu váš rozpočet. Pokud jde o menší akci, možná vám postačí takzvaný „flying buffe“, kdy jídlo roznášení procházející číšníci, mající v ruce tácy nebo jiné vhodné nádobí, z kterého podávají jídlo přímo procházejícím nebo kolemstojícím hostům. Jelikož se jedná o firmu s mnoha zkušenostmi, sami vám určitě poradí, jaký typ občerstvení je na vaši akci vhodný.