Co pravidelně uklízíte?
Každodenní úklid se liší podle domácnosti.ve většina domácností probíhá tak, že se stírá prach, luxuje se, umývá se nádobí – zkrátka se dělají takové ty běžné věci, aby doma nebyl nepořádek a bylo čisto. Je někdy opravdu těžké všechno uklízet pravidelně, protože se všemi dalšími povinnostmi někdy nemáme čas nebo sílu. Je dobré do úklidu zapojit i ostatní členy domácnosti, pokud je to jen trochu možné. Domácnost užívají všichni a tak by se měly zapojovat i děti, aby si zvykly, že nic se samo neudělá.

luxování koberce

Co děláte jednou za čas?
Jsou práce které se dělají pravidelně a jsou práce, které se dělají jednou za čas. Mezi práce které se dělají třeba jen jednou do roka patří třeba čištění matrací, sedaček a křesel a také čištění koberců Wismont-cisteni
. Jsou to věci, které sice používáme denně, ale jejich čištění je nejen časově ale i fyzicky náročné. Typicky jde o větší kusy nábytku a nebo právě o koberce. Čalounění a látky se musí čistit jemně a opatrně, a samozřejmě ručně. Jinak se potah poškodí a jen těžko dnes budete hledat někoho, kdo vám přečalouní nábytek z běžného řetězce. Často to ani není konstrukčně možné.

paní na úklid

Jestli máte doma koberce a hledáte někoho kdo vám je profesionálně vyčistí, je nejlepší zavolat na to firmu. Úklidové firmy mají k dispozici zkušené zaměstnance, stroje i čisticí prostředky, takže váš nábytek je u nich v nejlepších rukách. Jestli máte děti nebo zvířata, profesionální čištění nábytku a koberců oceníte o to víc. Určitě víte, že sotva uklidíte, vzápětí můžete začít znova. Využijte úklidové služby jak pro soukromé účely, tak pro účely údržby společných prostor – hal, schodišť nebo výtahů, kde se pohybuje větší počet lidí, a kde jsou tudíž větší nároky na údržbu.

Zavolejte a objednejte si čištění čehokoliv potřebujete – rychle, samozřejmě kvalitně a za dobou cenu.