Je to už opravdu hodně dlouho, když jsem se s partnerem pohádala, že bych chtěla změnu našeho interiéru. Partner stále dokola opakoval, že se to nevyplatí, že prý je to velice drahé. Já sice chápu, že bytový interiér je drahý. Když chcete nový byt, ale zase za změnu to stojí. Vždycky jsem si přála mít něco nového. A něco pěkného. Moje kamarádka také doma měla dokonce dvakrát bytového architekta z Prahy. Bytový architekt z Prahy je sice o něco dražší než klasičtí architekti, kteří jsou vyučeni, ale tohoto jsem chtěla kvůli tomu, že pije velice šikovný a zdatný. Ještě jsem se partnera zeptala, jestli tohle nechce zvážit, že by to byl můj dárek na Vánoce a také zároveň k narozeninám.

Naši architekti v akci.

A partner mi řekl, jestli vážně stojím a bytového architekta z Prahy, že mi tohle tedy splní. Sice na to partner vynaložil peníze, ale musím uznat, že výsledek stál opravdu za to. Dokonce i partner řekl, že je rád, že jsem ho do tohohle ukecala. Samozřejmě, že jsem potom ještě k narozeninám a na Vánoce také dostala další dárky. Dokonce mě potěšilo a také opravdu zaskočilo, že partner řekl, že bych chtěl také ložnici a kuchyň také nějak dobře opravit anebo prostě vylepšit. Proto jsme se s partnerem dohodli, že si zavoláme ještě jednou a naposledy bytového architekta z Prahy. Ani nevíte, jak se smála moje kamarádka, když jsem jí tohle povídala.

Dokonalý návrh interiéru.

Moje kamarádka tomu ani nechtěla věřit, vůbec nechtěla věřit tomu, že můj partner, který byl odpůrce architekta, že najednou chce opět znova pražského bytového architekta, aby nám zpříjemnil ložnici a vylepšil kuchyni. A hlavně ložnici. Tady není od věci vylepšit ložnici. Podle mého názoru by se ložnice měla obnovovat třeba každý rok. Nemyslím tím třeba měnit postel nebo tak podobně, ale třeba nějaké ty architektonické změny, nějaké doplňky a tak podobně. Tak to by mělo rozhodně být. A jsem ráda, že tohle partner vymyslel. Je to už několik měsíců a my si už na příští rok plánujeme, že si opět pozveme pražského bytového architekta, aby nám pěkně vystajloval opět novou ložnici.