Já jsem takový typ člověka, který hlavně dbá spíše na kvalitu materiálu a tak podobně. Proto jsem si řekla, že když budu vybírat nějaké oblečení, že bych nejraději prvně chtěla slyšet názory různých uživatelů a spotřebitelů, kteří právě nosí různé triko anebo další oblečení. Tohle samé samozřejmě platí u všeho, co bych si přála. Anebo také o kosmetice a také o potravinách. Rozhodla jsem se před dvěma lety, že budu spíše více o sebe dbát, než abych třeba kupovala rychlou módu nebo se také stravovala ve fast foodech. Tohle se mi opravdu hodně nelíbí, protože jsem už také trpěla nadváhou a blížila se mi cukrovka v krvi a lékař mi zjistil, že mám docela vysoký cukr, ale že to ještě jde zachránit, tak jsem si řekla, že budu více sportovat a také jíst více zdravých potravin.

Já chci jenom kvalitní módu.

A bylo opravdu štěstí, že k tomuhle se ke mně přidal také můj partner. A dokonce také moje maminka. Maminka také měla nadváhu a chtěla tohle zlepšit, jenomže abychom měli lepší motivaci ke sportu, tak jsme si také s maminkou a partnerem řekli, že by to chtělo opravdu kvalitní a moderní oblečení na sport. A moje kamarádka nám doporučila triko craft a další značky z této webové stránky, že prý je velice spokojená s touto módou.

Vyžadujte kvalitní oblečení.

Triko craft je funkční. Uvidíte sami, že si ho zamilujete úplně na první pohled. Triko craft je opravdu z kvalitního a funkčního materiálu, takže se nemusíte bát, že by vás triko craft nějak omezovalo v pohybu. Když jsem si tohle triko vyzkoušela při gymnastice a potom také při posilování, tak jsem byla velice mile překvapená, protože toto triko na těle skoro ani vůbec nejde cítit. Je to skoro jako vaše druhá kůže. Moje maminka se také triko craft pořídila a můj partner taky, takže všichni tři cvičíme v tomto kvalitním triku a jsme oba rádi, že s námi cvičí také maminka. Protože naše maminka nám také dodává opravdu spoustu motivace, je moc šikovná a dodává nám odvahu ke cvičení.