Někdy má každý člověk den blbec, jak se říká. Pokud někdo říká že ne – lže! Vy ani já ani člověk, kterého potkáte v obchodě není výjimkou. Co lze ale dělat – přečkat to, vyřešit situaci – vyspat se do lepšího rána. Někdy pomáhá meditace, různé čaje na uklidnění, relaxace (ať už film nebo procházka), alkohol (například víno a k tomu patří parádně obří sklenice na víno, že?) nebo si jen přečíst hezkou knihu, kterou máme rádi.

smutná žena

Na každého člověka platí něco jiného. Někdo na špatnou náladu dokonce vyhledává i kvalifikovaného terapeuta, a to opravdu NENÍ ostuda. Promluvit si o našich pocitech opravdu pomáhá, a to zvlášť u lidí, kteří si se svými pocity nevědí rady a situace je již dlouho na denním pořádku. Pokud jste jedna nebo jeden z nich, neváhejte dlouho, protože pomocná ruka se Vám nabízí a je jen na Vás, zda ji přijmete nebo ne. Vždy je všechno na Vás, ale řešení je i v extrémních situacích.

Nebojte se mluvit o svých pocitech. Nejlepší přátele Vás zajisté vyslechnou také a někdy se stačí vypovídat nejlepší kámošce nebo kamarádovi a už jen to naslouchání dokáže vyřešit řadu vzniklých problémů, které Vás trápí.

pomocná ruka

Mít úsměv na tváři a prožívat šťastný život chce většina z nás. Bohužel jsou tu i tací, kteří se ve své sklíčenosti drží zuby nehty. Je škoda, že upadají a nenechají si pomoci i když by se ve finále mohli mít skvěle a mohli prožívat jen krásné okamžiky bez zbytečných černých mráčků.

Věřte si, věřte svému okolí, kterému věřit můžete a pokud se Vám zdá, že se všichni proti Vám otočili zády – může to být pouze vězení v naší hlavě. Tuto blokádu je nutné odstranit, protože pokud se s ní pouze naučíme žít, nikdy nebudete žít naplno. Každá špatná blokáda narušuje každodenní život s pocitem vnitřní pohody. Nejste sami a nikdy nebudete! Opravdu.

Každá špatná situace má řešení, jen si musíme pomoci si uvědomit jaké řešení to je.