Nový byt i rekonstrukce jsou příležitosti k tomu, abyste si zařídili interiér přesně podle svého. Pozornost byste ale neměli soustředit pouze na nábytek, dekorace a spotřebiče, ale také na vypínače a zásuvky. Myslet byste přitom měli nejen na vzhled, ale také počet a složení rodiny. Děti jsou totiž zvědavé a prsty strkají úplně všude.
závěsné květiny světla

Zaměřte se na podstatné

Unica Schneider jsou jedinečné modely vypínačů a zásuvek, u kterých můžete vybírat z mnoha tvarových i barevných provedení. Ideálně se tak budou hodit do jakéhokoli interiéru bez ohledu na to, v jakém stylu ho máte zařízený. Při výběru je důležité se zaměřit na několik klíčových aspektů jako:

  • počet a účel použití (kolik spotřebičů a jaké budete zapojovat),
  • tvar a styl,
  • barva,
  • materiál.

Každý prostor je jiný a potřebuje něco trochu jiného. Proto výrobci zákazníkům nabízejí bohatý výběr nejen barev, ale také tvarů a materiálů. Vybírat proto můžete nejen z bílé a černé, ale také stříbra, bronzu nebo výrazných barev z celého spektra.

Moderní

Čistá linie v bílé je klasikou, která se hodí ho každého prostoru s moderními, jednoduchými dekoracemi. Vybírat můžete z klasického plastu, ale také skla, dřeva nebo skla.
teplé světlo žárovka

Retro

Vypínače v retro stylu jsou většinou kulaté s klasickým placatým přepínačem uprostřed. Umístit je můžete do vintage bytů, ale nádherný doplněk tvoří i v moderních loftech. Tam budou působit netradičně a originálně. Ideální přitom je, když sladíte všechny modely v interiéru ve stejném stylu.

Děti jsou naše budoucnost

Design je pochopitelně důležitý, ale myslet musíte i na bezpečnost. Jednou z možností jsou zásuvky s clonkami, které fungují jako dětská pojistka. Druhou jsou klasické pojistky, které do zásuvky zastrčíte. Nevýhodou je, že se poměrně složitě vyndávají. Clonky jsou mnohem jednodušší. Na terasách a sklepech si naopak pohlídejte voděodolnost produktu.